Strona główna Pobieranie Galeria zdjęć Artykuły Klasy pierwsze Klasy drugie Klasy trzecie Pogoda Prognoza pogody     Listopad 23 2014 06:25:08  
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Wyszukiwarka
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Mapy Małopolski
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Testy egzaminacyjne
  Informacja
  Język polski
  Matematyka
  Historia i WOS
  Przyrodnicze
  Język angielski
  Język niemiecki

Rekrutacja 2014/2015 pliki w edytorze WORD
  Zasady rekrutacji
  Harmonogram
  Klasa sportowa - informacja
  Regulamin naboru
  Deklaracja woli

Wykaz podręczników 2014/2015
  Klasy pierwsze
  Klasy drugie
  Klasy trzecie

Wymiana polsko-niemiecka
  Regulamin wymiany
  Infromacja o wymianie
  Artykuł w prasie niemieckiej
  Wymiana Okiem ucznia
  Fotki z wymiany maj 2013

Projekty edukacyjne
  Centres

Najlepszy sportowiec szkoły
  Regulamin
  Zasady punktacji

Samorząd Uczniowski
  Skład Samorządu 2014/15
  Regulamin Samorządu
  Uprawnienia SU

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska
  Informatyka-Watoła
  Geografia
  Matematyka
  Język niemiecki
  Historia
  Fizyka-Watoła
  Fizyka-Kowanec
  WOS
  Edukacja dla bezpieczeństwa

Najwięcej Newsów dodali
   admin[487]
   bibliotekarz[54]
   Pietak[33]
   Ziemianek[31]
   PatrykW[27]
   Dyrektor[23]
   Weronika Kocwa[23]
   Kopec[19]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   korfanty[19]
   Kosciolek[11]
   Maria Zyla[9]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
Witamy


Niegowić 62, 32-420 Gdów tel. (012) 251-95-15 email:gimniegowic@poczta.onet.pl

"Tu możesz zobaczyć gdzie leży Niegowić"
Galeria zdjęć
Dzień Patrona iŚwięto Niepodległości 2014
Aktualności
 W dniu 6 listopada 2014 roku społeczność naszego gimnazjum uroczyście obchodziła Święto Patrona szkoły i zbliżającą się rocznicę odzyskania niepodległości. Świętowanie rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Świętej i złożenia kwiatów pod pomnikiem księdza Karola Wojtyły. Po przybyciu do szkoły uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, by poczynić ostatnie przygotowania do akademii. W tym czasie przedstawiciele klas pierwszych, drugich i trzecich rywalizowali ze sobą w „Grze o niepodległość”, w której musieli wykazać się wiedzą o Patronie szkoły - księdzu Karolu Wojtyle (szczególnie jego pobycie w niegowickiej parafii), rozwiązać zadania dotyczące marszałka Piłsudskiego i wykazać się znajomością pieśni legionowych. Najlepiej przygotowani okazali się uczniowie klas drugich, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.   
Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z uroczystości

admin listopad 06 2014 13:40:32 ˇ 0 ˇ 63
WOŚP
Samorząd Uczniowski
 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż gra. 11.01.2015r. odbędzie się 23 finał akcji, którego motto brzmi: "Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów." Jak wielokrotnie zapowiadał Jurek Owsiak - orkiestra ma zamiar grać "do końca świata i jeden dzień dłużej" i - jak zawsze - Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Niegowici będzie ją wspierał, a każda osoba zainteresowana ma możliwość udziału w tej szczytnej akcji. Uczniowie zainteresowani udziałem w WOŚP - chcący zostać wolontariuszami orkiestry - mogą się już zapisywać u opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Ziemianek listopad 06 2014 11:58:26 0 ˇ 25
Święto Zmarłych 2014
Aktualności
 Znów minął rok. Początek listopada to czas wspominania osób, które odeszły od nas. Odwiedzając groby swoich bliskich, zapalając symboliczne świece zastanawiamy się na kruchością życia, nad bardzo cienką granicą między życiem i śmiercią. Każdy stracił kogoś bliskiego. W minionym roku znów odeszło na drugą stronę wielu znanych polityków, artystów, sportowców, naukowców. Wspomnijmy ich dzisiaj z wdzięcznością za ich życie i dokonania, za to, co zostawili po sobie dla nas.
admin październik 31 2014 22:01:19 ˇ 0 ˇ 55
Szkolna akcja "Znicz"
Samorząd Uczniowski
W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski rozpoczął - w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych - sprzedaż zniczy. Wolontariusze akcji posiadają w sprzedaży znicze białe i kolorowe, małe, średnie i całkiem duże, gładkie, lub z ozdobami. Ceny są zróżnicowane: od 2,50zł., poprzez 4zł., 6zł., 9zł. do 14-15 zł. za sztukę. Bardzo proszę Dyrekcję, nauczycieli, pracowników naszego gimnazjum, a także rodziny naszych uczniów o wsparcie naszej akcji. Jeżeli ktoś jeszcze nie dokonał zakupu zniczy, do Dnia Wszystkich Świętych może to uczynić u wolontariuszy SU.
Opiekun SU
P.S. Wolontariusze, którzy jeszcze nie odebrali druku zgody (oraz uczniowie, którzy chcieliby dołączyć do akcji) proszeni są o odbiór formularza zgody (do wypełnienia przez rodziców) w czwartek, 23.10, od opiekuna SU.
Paweł Ziemianek

Ziemianek październik 22 2014 17:40:36 0 ˇ 50
Wiedeń :-)
Wycieczki
Zapraszam do udziału w wycieczce do Wiednia wiosną 2015r. W dniach 28.04-01.05.2015 będziemy mieli okazję zwiedzić piękną stolicę Austrii oraz poznać uroki Doliny Wachau (malownicze Krems oraz Dürnstein wraz z ruinami zamku). W cesarskim Wiedniu przespacerujemy się Ringiem, oglądając najważniejsze zabytki, zwiedzimy pałac Schönbrunn, oraz miło spędzimy popołudnie na Praterze. Wieczorem nie zabraknie oczywiście grilla i kiełbasek z... wodą mineralną ;-)
Wszystko to w cenie 420zł./os. Zaliczkę w kwocie 200zł. należy wpłacić do początku grudnia (05.12) do opiekuna Samorządu Uczniowskiego, p. Pawła Ziemianka.
Zapraszam na 3,5 dnia zwiedzania, poznawania uroków Austrii i dobrej zabawy :)
Paweł Ziemianek
Ziemianek październik 16 2014 16:53:56 0 ˇ 51
Październik Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
Biblioteka
Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego ustanowiło miesiąc październik jako "Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych". Początkowo święto obchodzone było tylko w jeden dzień października, natomiast od 2008 roku "świętowanie" obejmuje cały miesiąc.Głównym celem akcji jest promocja biblioteki szkolnej, propagowanie czytelnictwa oraz zachęcanie do częstszego sięgania po książkę przez młodego czytelnika.
Przy tej okazji biblioteka szkolna ogłasza konkurs. Należy pisemnie odpowiedzieć na 10 prostych pytań konkursowych i odpowiedzi przynieść do biblioteki do 30 października.
Pytania są dostępne poniżej, na holu głównym lub w bibliotece.
Każda osoba, która weźmie udział w konkursie zostanie nagrodzona!!!
bibliotekarz październik 08 2014 11:36:40 ˇ 0 ˇ 63
Zbieramy plastikowe nakrętki !
Aktualności
Pomóż i Ty !!! Weź udział w akcji charytatywnej!!
Zbieramy plastikowe nakrętki dla chorego chłopca z terenu naszej gminy. Przeliczone nakrętki przynosimy do biblioteki szkolnej.
bibliotekarz październik 08 2014 10:45:04 0 ˇ 35
Warsztaty - Symbole Walczące
Aktualności
 W ubiegły piątek i sobotę (3, 4 październik) uczniowie gimnazjum im. Karola Wojtyły uczestniczyli w dwudniowych warsztatach Symbole Walczące realizowanych przez Fundacje Ari Ari we współpracy z Izbą Regionalną. Podczas piątkowych zajęć młodzież spotykała się z kustoszem Izby panią Danutą Kasprzyk, która zapoznała uczniów z metoda tradycyjnego wypieku chleba. W sobotę odbywa się druga część warsztatu poświęcona poszukiwani śladów I wojny na terenach Niegowici i interpretacji symboliki chleba. Efekty pracy uczniów zostaną włączone do przygotowywanej na listopad mini wystawy w Izbie. Zajęcia realizowane były w ramach programu Małopolskiego Instytutu Kultury “100-lecie I Wojny Światowej” oraz programu „Patriotyzm Jutra” Muzeum Historii Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia na Facebooku
admin październik 07 2014 11:42:15 0 ˇ 62
Międzynarodowe przyjaźnie nawiązane
Wymiana polsko-niemiecka
 No i stało się - kolejne ze spotkań z kolegami i koleżankami z Bad Nenndorf przeszło do historii ;-)
25 naszych uczniów, którzy wzięli udział w tegorocznej wymianie, miało okazję przekonać się na własne oczy, że Polak - Niemiec: dwa bratanki :)
Jak zwykle nie zabrakło dobrej zabawy, ciekawych wycieczek, satysfakcji wynikającej z porozumiewania się w obcym języku, czy nawiązania nowych kontaktów z rówieśnikami z Niemiec. Niektóre z odwiedzonych przez nas miejsc oraz nastrój panujący w trakcie wymiany możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach. Wszystko to za niewielkie pieniądze, dzięki dofinansowaniu naszego projektu przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży, która wspiera nas od lat. A mina opiekunów modlących się nad kulą do kręgli? - bezcenna ;-)
Gdyby ktoś chciał zawrzeć nowe przyjaźnie, dobrze się bawić, popływać łódką, albo odwiedzić Klimahaus w Bremerhaven, to serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej edycji naszej wymiany :-)
Paweł Ziemianek
Ziemianek październik 05 2014 14:39:04 0 ˇ 56
Nowy Zarząd SU rozpoczyna działalność
Samorząd Uczniowski Dzisiaj odbyło się pierwsze po wyborach zebranie Samorządu Uczniowskiego naszego gimnazjum. Przewodnicząca przedstawiła swojego zastępcę i współpracowników, którzy zostali zaakceptowani przez przedstawicieli Samorządów Klasowych i od dziś oficjalnie zaczynają działalność.
Skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2014/2015 przedstawia się następująco:
1. Marta Sobór (kl.3d) - przewodnicząca,
2. Natalia Zawadzka (kl.3d) - zastępca,
3. Agnieszka Kwiatek (kl.3b) - koordynator klas trzecich,
4. Angelika Stępień (kl.2b) - koordynator klas drugich,
5. Weronika Jarosz (kl.2s) - koordynator klas pierwszych.

Pierwsze zapowiedzi i wstępne ustalenia zostały przedstawione już dziś na zebraniu - teraz czekamy na ich realizację :-)
Opiekun SU
Ziemianek wrzesień 24 2014 16:40:21 0 ˇ 63
Wyniki wyborów
WyboryMarta Sobór, uczennica klasy 3d, została wybrana na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.
Marta zdobyła 104 głosy spośród 165 oddanych, czyli zagłosowało na nią 63% spośród Was.
Gratulujemy osiągnięcia tak dobrego wyniku :-)Klasy pierwsze (68%) i trzecie (73%) zasługują na pochwałę za obywatelską postawę, lecz niestety spośród uczniów klas drugich zagłosowało tylko 39% uprawnionych do głosowania.
Frekwencja całej szkoły w dzisiejszych wyborach wyniosła prawie 60%.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach, a Marcie życzę sukcesów w działalności samorządowej.
Opiekun SU

Ziemianek wrzesień 22 2014 19:20:33 0 ˇ 57
Strona 1 z 71 1 2 3 4 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dokumenty
Statut Gimnazjum (doc) Statut Gimnazjum(doc)
Statut Gimnazjum (pdf) Statut Gimnazjum(pdf)
Szkolny Program profilaktyki(doc) Szkolny Program profilaktyki(doc)
Szkolny Program profilaktyki(pdf) Szkolny Program profilaktyki(pdf)
Program Wychowawczy(doc) Program Wychowawczy(doc)
Program Wychowawczy(pdf) Program Wychowawczy(pdf)
WF z klasą
Opis programu Opis programu
Sportowa Niegowić Sportowa Niegowić
Blog Blog
Gimnazjum na Facebook

Profil Gimnazjum na Facebook Profil Gimnazjum na Facebook
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
Karolina Natanek
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 6
Uzytkowników: 16

Użytkownicy Online:

admin 2 tygodni
Ziemianek 2 tygodni
bibliotekarz 6 tygodni
Kosciolek23 tygodni
Ola Chyrc24 tygodni

Gości Online: 2

Twoje IP: 54.161.191.154

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 3
Księga Gosci
News'y 781
Artykuły 244
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
54.161.191.154
Licznik
pozostało

do końca roku
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2014-11-21
Kursy walut strzałka 0.44%
3,3827
Kursy walut strzałka 0.16%
4,2088
Kursy walut strzałka 0.24%
3,5011
Kursy walut strzałka 0.22%
5,2904
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01 || kewals theme by: sonar from EP

   Strona główna :: Pobieranie :: Galeria zdjęć :: Artykuły :: Klasy pierwsze :: Klasy drugie :: Klasy trzecie :: Pogoda :: Prognoza pogody