Strona główna ˇ Pobieranie ˇ Galeria zdjęć ˇ Artykuły ˇ Pogoda ˇ Prognoza pogodyPiątek, Listopad 16, 2018
Projekt - Kierunek Przyszłość
Informacja Informacja
Regulamin rekrutacji Regulamin rekrutacji
Deklaracja przystąpienia Deklaracja przystąpienia
Zgoda na przetwarzanie danych Zgoda na przetwarzanie danych
Plakat Plakat
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Jakość powietrza
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Wojewódzki Festiwal Językowy
  Regulamin Festiwalu
  Formularz zgłoszeniowy (pdf)
  Formularz zgłoszeniowy (doc)

Wymiana polsko-niemiecka
  Regulamin wymiany
  Infromacja o wymianie
  Artykuł w prasie niemieckiej
  Wymiana Okiem ucznia
  Fotki z wymiany maj 2013

Projekty edukacyjne
  Centres

Konkurs Ekologiczny
  Na Ratunek Ziemi
  Wyniki konkursu (plik pdf)
  Regulamin Konkursu (pdf)

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska

Najwięcej Newsów dodali
   admin[591]
   bibliotekarz[70]
   Ziemianek[61]
   Dyrektor[52]
   Pietak[47]
   PatrykW[27]
   Weronika Kocwa[23]
   korfanty[20]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   Kopec[19]
   Kosciolek[12]
   Maria Zyla[11]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Sopata[3]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
Witamy


Niegowić 62, 32-420 Gdów tel. (012) 251-95-15 email:gimniegowic@poczta.onet.pl

"Tu możesz zobaczyć gdzie leży Niegowić"
Galeria zdjęć
Zmarli od listopada 2017 do października 2018
Dzień Zaduszny
Po raz kolejny publikujemy smutną listę osób, którzy zmarli w okresie od poprzedniego Święta zmarłych. W ciągu 365 dni odeszło od nas wiele legend, muzyki, filmu, teatru, sportu, polityki i literatury. Wszystkich nie sposób wymienić.  Na szczęście pozostawili po sobie dzieła i dokonania, które nie pozwolą o nich zapomnieć. Wspomnijmy o nich w naszych modlitwach za zmarłych.

Dzień Patrona 2018
Aktualności
 Rok 2018 jest rokiem bardzo wyjątkowym. 70 lat temu w licu 1948 do naszej parafii przybył młody wikary ks. Karol Wojtyła, 40 lat temu kardynał Karol Wojtyła został papieżem Janem Pawłem II, 20 lat temu patronem naszej szkoły został Ojciec Święty Jan Paweł II, 15 lat temu imię księdza Karola Wojtyły otrzymało Gimnazjum w Niegowici. Dodać należy, że wszystkie te rocznice obchodzimy w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
17 października świętowaliśmy Dzień Patrona. Obchody rozpoczęła Msza Święta a potem na sali gimnastycznej odbyła się akademia z tej okazji. W tym roku uroczystość przygotowała klasa IVa po kierunkiem pani Anny Zaczyk, Doroty Szostak i Marii Żyła.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Aktualności
 Święto Komisji Edukacji Narodowej czyli Dzień Nauczyciela odbył się w dniu 15 października. Uczniowie przedstawili krótki program artystyczny i złożyli życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły. Do życzeń dołączyli się również rodzice przekazując na ręce dyrekcji kwiaty oraz zapraszając na przerwach na pyszne słodkości. Wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy wszystkiego najlepszego.
Ślubowanie klas I - 15 października 2018
Aktualności
 W dniu 15 października miała miejsce bardzo sympatyczna uroczystość. Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, po którym zostali pasowani na uczniów stając się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności. Uroczystość rozpoczęła się występem pierwszaków. 36 uczniów w rytmie poloneza wkroczyło na salę prezentując taniec, wiersze i piosenki. Występom przyglądali się licznie przybyli rodzice, nauczyciele, uczniowie i zaproszeni goście na czele z panią dyrektor Julitą Natkaniec.
Po części artystycznej nastąpiło ślubowanie i pasowanie na uczniów. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Małgorzata Dymek wraz z panem dyrektorem Leszkiem Rajtarskim. Wszyscy uczniowie klas I otrzymali upominki od Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców.
Pożegnanie klas trzecich
Aktualności
 W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy uczniów klas trzecich gimnazjalnych. Po Mszy Świętej w kościele w Niegowici uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej. W uroczystości wzięła cała społeczność Szkoły Podstawowej w Niegowici na czele z panią dyrektor Małgorzatą Dymek oraz zaproszeni goście: wójt gminy Zbigniew Wojas, przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Ciężarek i ksiądz proboszcz Paweł Sukiennik. Na początku odbyła ważna część ceremoniału czyli przekazanie sztandaru. Potem zostały wręczone nagrody dla najlepszych uczniów szkoły. Nagrodę Wójta odebrała Jadwiga Mrożek, nagrodę Przewodniczącego Rady Gminy - Ilona Nawrot, Nagrodę Rady Pedagogicznej - Karolina Prochwicz. Dwie nagrody Rady Rodziców otrzymały: Patrycja Filipowska i Natalia Włodek. Swoją nagrodę wręczył dyrektor Leszek Rajtarski. Otrzymała ją Aleksandra Kucharz.
Potem uczniowie klas trzecich pożegnali się z wszystkimi składając życzenia i prezentują ciekawą i przygotowaną na wysokim poziomie część artystyczną.


 
Szkolny Mundial 2018 - wyniki
Mundial 2018
 W sobotę 16 czerwca odbyła się czwarta edycja Szkolnego (Gimnazjalnego) Mundialu rozgrywanego na komputerach wg reguł Mistrzostw Świata. Pierwsze takie zawody odbyły się w 2006 roku, potem w 2010 i 2014. Pierwszym "naszym" Mistrzem został Piotr Stachel - grając jako Tunezja, w 2010 jako Francja wygrał Tomasz Leśniak, a cztery lata temu pierwsze miejsce zdobył Mateusz Kuchta reprezentując Włochy. Dodać trzeba, że w latach 2008, 2012 i 2016 rozegraliśmy trzy turnieje EURO a latach nieparzystych od 2007-2017 sześć edycji Gimnazjalnej Ligi Mistrzów. Jakby nie liczyć sobotnie zawody odbyły się po raz trzynasty. Może ta trzynastka spowodowała, że do zawodów zgłosiło się tylko 16 uczniów a wzięło udział 10. Nigdy nie zrozumiem tych którzy własnoręcznie i dobrowolnie zapisali się na turniej a potem bez podania przyczyn po prostu nie przyszli wykazując się brakiem odpowiedzialności.
Gratuluję tym, którzy przyszli w wolnym dniu do szkoły i uczestniczyli w fantastycznym turnieju. Każdy zawodnik rozegrał 9 lub 10 spotkań. Poziom był bardzo wyrównany a mecze toczone na bardzo dobrym poziomie. Mistrzem Świata naszej szkole została Francja czyli Jan Dudek pokonując w finale Polskę - czyli Marcina Korusa. Po zakończeniu zasadniczego turnieju rozegrano Ligę Narodów (każdy z każdym) i tu najlepszym okazał się Kamil Węgrzyn grający jako Egipt.

Szkolny Mundial 2018
Mundial 2018
Zbliża się święto piłki nożnej. Już 14 czerwca rozpocznie się Mundial 2018. Tym razem najlepsi piłkarze świata spotkają się na stadionach Rosji. Po 12 letniej nieobecności również nasza drużyna będzie brała udział w rozgrywkach.
W dniu 16 czerwca rozegrany zostanie w naszej szkole MUNDIAL 2018 w piłce nożnej na komputerach. Będzie to już czwarty szkolny mundial, a w sumie 18 zawody w komputerowej piłce.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszaniu udziału w zawodach. Informacje i zapisy w pracowni komputerowej s.19.
Uczeń, który się zgłosi musi posiadać w dniu zawodów pada do gry, bez tego urządzenia nie zostanie dopuszczony do gry.
Zawody odbędą się w sobotę 16 czerwca od godziny 9.00. Rozgrywki będą prowadzone na PES 2013 Demo.
Projekt: „Przemoc, to broń ludzi słabych”
Pedagog radzi

Zapraszamy uczniów i ich Rodziców do udziału w projekcie „Przemoc, to broń ludzi słabych”.

Konieczna jest zgoda Rodziców zainteresowanych projektem.

Autor: Agnieszka Tekiela
Informacje o obozie
Obóz nad morzem
Od dzisiaj aktualne informacje są prezentowane na stronie:
Dzień pierwszy - droga nad morze
Obóz nad morzem
I stało się. Grupa 60 gimnazjalistów z Niegowici i Gdowa wyruszyła na Obóz interdysplinarny realizowany w ramach unijnego projektu "Kierunek Przyszłość". Pierwszy dzień to przejazd przez całą Polskę od Gdowa do Władysławowa, a dokładnie Chłapowa gdzie zamieszkali wszyscy w ośrodku kolonijnym "JAR".
Początek drogi był dosyć trudny ze względu na korki, które rozpoczęły się w Wieliczce a skończyły na bramkach na autostradzie w Balicach. Potem już było trochę lepiej a jak wjechaliśmy na A1 to nawet bardzo dobrze. Mimo wcześniejszych opóźnień dojechaliśmy planowo na miejsce.
Po zakwaterowaniu uczestnicy obozu zjedli obiadokalację i wybrali się na spacer nad morze, które widać z okien naszego ośrodka. Morze widać ale okazuje się, że aby dotrzeć na plażę trzeba pokonać ponad 200 schodów. W dół to dosyć łatwe ale w górę trochę trzeba się zmęczyć. Pogoda dopisywała cały dzień i mamy nadzieję, że tak dalej będzie. Jutro czeka na nas zamek w Malborku.
Gala Konkursu Ekologicznego „Na Ratunek Ziemi”
Konkurs Ekologiczny Dnia 22.03.2018 roku odbyło się rozdanie nagród  i dyplomów laureatom XVIII  Edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi”. Cała uroczystość odbyła się  w Kopalni Soli Wieliczka  w Komorze Warszawa,125 metrów pod ziemią.
W tym roku  tematem konkursu były „OWADY”. Łącznie  nagrodami obdarowanych zostało 100 laureatów  w 5 różnych kategoriach  konkursu. Uczniowie startowali między innymi w kategorii turniej wiedzy,  pracach plastycznych płaskich i przestrzennych, w pracach literackich, w pracach fotograficznych oraz w pracach filmowych. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięły placówki oświatowe  z 33 gmin. Wśród  uczestników było 16 przedszkoli, 84 szkół podstawowych, 40 oddziałów gimnazjalnych, szkoły specjalne oraz ośrodki wychowawcze. Łącznie 104 placówki oświatowe z Polski i 6 szkół z zagranicy. Wielkie gratulacje należą się uczennicom z naszej szkoły. Julia  Głowa z klasy III S, zajęła III miejsce w kategorii  turniej wiedzy .Zuzanna Zawadzka  z klasy IIIA, zajęła II miejsce w kategorii plastyka-prace przestrzenne a Wiktoria Kubowicz z klasy III A, została laureatką II miejsca w kategorii prace filmowe. Koordynatorem konkursu była Pani Janina Świeży a w części artystycznej wystąpiła Ilona Nawrot z III B w piosence „Seven years”.
Gratulujemy wszystkim laureatom tegorocznej edycji naszego konkursu.
Relacja z Gali  - Telewizja Powiatowa Wieliczka
Strona 1 z 90 1 2 3 4 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
klasa3c
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 25

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 11
Uzytkowników: 13

Użytkownicy Online:

admin 2 tygodni
Dyrektor35 tygodni
Ziemianek43 tygodni
bibliotekarz75 tygodni
Pietak81 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP: 54.90.185.120

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 4
Księga Gosci
News'y 981
Artykuły 249
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
54.90.185.120
Licznik
pozostało

do końca roku szkolnego
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2018-11-16
0.52%
3,7876
0.05%
4,2950
0.54%
3,7608
0.45%
4,8468
Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły w Niegowici Copyright © 2005-2018
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela strony zabronione