Strona główna Pobieranie Galeria zdjęć Artykuły Klasy pierwsze Klasy drugie Klasy trzecie Pogoda Prognoza pogody     Kwiecień 18 2014 20:11:13  
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Wyszukiwarka
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Mapy Małopolski
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Rekrutacja 2014/2015 pliki w edytorze WORD
  Zasady rekrutacji
  Harmonogram
  Klasa sportowa - informacja
  Regulamin naboru
  Deklaracja woli

Wykaz podręczników 2013/2014
  Klasy pierwsze
  Klasy drugie
  Klasy trzecie

Wymiana polsko-niemiecka
  Regulamin wymiany
  Infromacja o wymianie
  Artykuł w prasie niemieckiej
  Wymiana Okiem ucznia
  Fotki z wymiany maj 2013

Konkurs Ekologiczny
  Na Ratunek Ziemi
  Wyniki - Turniej Wiedzy
  Wyniki (format pdf)
  Harmonogram
  Regulamin Konkursu (pdf)

Najlepszy sportowiec szkoły
  Regulamin
  Zasady punktacji
  Wyniki uczniów w klasach (excel)

Samorząd Uczniowski
  Regulamin Samorządu
  Uprawnienia SU

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Język polski
  Informatyka-Trzaska
  Informatyka-Watoła
  Geografia
  Matematyka
  Język niemiecki
  Biologia
  J. angielski
  Muzyka
  Chemia
  Historia
  WF-Korfanty
  WF- Sopata
  Plastyka
  Fizyka
  WOS
  Religia
  Technika
  Edukacja dla bezpieczeństwa

Najwięcej Newsów dodali
   admin[474]
   bibliotekarz[52]
   Pietak[33]
   PatrykW[27]
   Weronika Kocwa[23]
   Dyrektor[23]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   korfanty[19]
   Kopec[19]
   Ziemianek[17]
   Maria Zyla[9]
   Kosciolek[9]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Ola Chyrc[4]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
Witamy


Niegowić 62, 32-420 Gdów tel. (012) 251-95-15 email:gimniegowic@poczta.onet.pl

"Tu możesz zobaczyć gdzie leży Niegowić"
Galeria zdjęć
Sztafetowe Biegi Przełajowe
SportSezon biegowy w naszym Gimnazjum uważamy za otwarty!
5 kwietnia w sobotnie przedpołudnie na terenach przy Gimnazjum w Gdowie odbyły się Wiosenne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Chociaż pogoda nie sprzyjała naszym sportowcom, było zimno i wietrznie spisali się oni na medal. Dziewczęta zajęły I miejsce natomiast chłopcy uplasowali się na drugiej lokacie. W piątek - 11 kwietnia - obydwie drużyny wzięły udział w zawodach powiatowych w Kłaju. Dziewczęta pokazały klasę i stanęły na II miejscu podium ( choć na ostatnich kilku zmianach prowadziły ?!?), natomiast chłopcy zajęli czwarte miejsce.

Nasze "sreberka" będą reprezentować szkołę podczas finałów wojewódzkich, które odbędą się już 29 kwietnia w Nowym Targu. Życzymy powodzenia.
korfanty kwiecień 11 2014 22:39:21 0 ˇ 10
11 FESTIWALU NAUKI
Aktualności
 W dniu 2 kwietnia br, po raz 11 gościliśmy w Gimnazjum uczniów klas szóstych okolicznych Szkół Podstawowych, czyli r30; odbył się kolejny FESTIWAL NAUKI. W 2004 roku, kiedy nasze Gimnazjum brało udział w ogólnopolskiej akcji "SZKOŁA Z KLASĄ" zorganizowałam pierwszy Festiwal. Skąd pomysł, żeby zapraszać uczniów podstawówek? Z obserwacji uczniów klas pierwszych we wrześniu. Tacy zagubieni, wystraszeni. No, bo jak się czegoś nie zna, to człowiek się tego obawia. A jak się już było w tej szkole, poznało kilku nauczycieli, uczniów, widziało sale, to wrzesień nie straszny.<czytaj więcej>
admin kwiecień 05 2014 19:57:59 ˇ 0 ˇ 41
Ck - art 2014 Centrum Kultury w Gdowie
Aktualności
W tym roku odbyła się już V edycja Ck - art organizowane przez Centrum Kultury w Gdowie. Uczestnicy konkursu mogli wziąć udział w takich kategoriach artystycznych jak plastyka, muzyka, taniec. Jak co roku na ilość chętnych do zaprezentowania swoich możliwości i umiejętności artystycznych była ogromna ilość. Uczniowie naszego gimnazjum również z wielkim zainteresowaniem odpowiedzieli na udział w tym przedsięwzięciu artystycznym. W kategorii muzyka - soliści zaprezentowały się Justyna Kołos z klasy Ib, Karolina Rybka z klasy IIc i Sara Mętel z klasy IIb, w kategorii taniec pojawiła się grupa taneczna ,,Szyk" w składzie Emilia Jarecka, Joanna Gąsłowska i Marcel Jarecki - którzy wytańczyli nominacja do talentów Małopolski, natomiast w kategorii plastyka naszą szkołę reprezentowały Dominika Dobranowska, Aleksandra Chyrc - II miejsce i Weronika Długosz - wyróżnienie. wszystkim artystom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i przede wszystkim radości jakie daje sztukasmiley.
naszych artystów można obejrzeć na stronie https://www.facebook.com/centrumkultury.gdow/photos_stream
M. Żyła
admin kwiecień 03 2014 10:40:04 0 ˇ 11
XIV Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „NA RATUNEK ZIEMI” 2014
Aktualności
 XIV Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „NA RATUNEK ZIEMI” 2014  już za nami. W środę, 26 marca w Cinema Park Bonarka rozdaliśmy nagrody laureatom tej edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego, którego wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową w Trąbkach jesteśmy organizatorami.
Uczestnikami konkursu było wiele grup, od przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, podopiecznych fundacji osób niepełnosprawnych po wychowanków ośrodków wsparcia dziennego i świetlic środowiskowych. Uczestnicy brali udział w kilku kategoriach konkursowych: prace plastyczne płaskie i przestrzenne, fotografie oraz dzieła literackie. Ponadto, odbył się  turniej wiedzy ekologicznej. W konkursie nagrodziliśmy ponad 100 uczestników z blisko 130 szkół i placówek działających na terenie całej Małopolski. Nagrodę publiczności, którą przyznaliśmy po raz drugi z rąk Leszka Rajtarskiego – Dyrektora Gimnazjum w Niegowici otrzymał Daniel Włodarczyk z SP w Koniuszy, a dodatkowo Jego klasa będzie mogła zwiedzić muzeum w podziemiach Sukiennic. Wyróżnionym nagrody wręczali m.in. Zbigniew Wojas – Wójt Gminy Gdów, Henryk Gawor – Wójt Gminy Biskupice, Zbigniew Strączek – Wójt Gminy Kłaj, Artur Pasek – Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Małopolskiego Kuratorium Oświaty, Beata Jodłowska – Menager Parku Wodnego w Krakowie, Agnieszka Chat – Menager Cinema Park Bonarka, Adam Waśniowski – Prezes Stowarzyszenia Ekorozwoju wsi Trąbki, którym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie w organizacji konkursu.    Ponadto dziękujemy też: Kopalni Soli w Bochni, Bankowi Spółdzielczemu w Wieliczce, organizacji turystycznej „GRUPA AKTYWNI” z Krakowa. <czytaj więcej>
admin marzec 28 2014 11:02:53 ˇ 0 ˇ 66
Matejkowski Festiwal Nauki i Pasji
7 marca 2014 r. nasi uczniowie wzięli udział w Matejkowskim Festiwalu Nauki i Pasji organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce. Rywalizowali z gimnazjalistami ze szkół nie tylko powiatu wielickiego, ale również z powiatu myślenickiego i z Krakowa. Podczas ogłoszenia wyników konkursów, okazało się, iż nasi gimnazjaliści zaprezentowali się wspaniale.

I miejsce w konkursie wiedzy o Janie Matejce – Dominika Dobranowska (drugi rok z rzędu)
I miejsce w konkursie z fizyki – Jakub Paszkot
II miejsce w konkursie recytatorskim – Agnieszka Kwiatek
III miejsce w konkursie wiedzy o Janie Matejce – Joanna Gąsłowska
Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali tablety, drugiego – pen drive, trzeciego – nagrodę książkową.
J. Wcisło-Turecka
admin marzec 24 2014 12:07:39 0 ˇ 24
Początek wiosny w naszej szkole.
Aktualności
 Wiosna przywitała nas wspaniałą, naprawdę "wiosenną" pogodą. Tradycyjnie dzień ten jest trochę inny niż pozostałe dni nauki. Na początek Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich klas spotkanie z piosenką. Nie było to zwykłe spotkanie ale aktywne, każda klasa musiała zaśpiewać wylosowaną piosenkę. Piosenki były różne i łatwe, i bardzo trudne ale wszyscy sobie poradzili. Nagrodą były brawa publiczności. Było dużo dobrej zabawy. Na koniec wystąpili nauczyciele i wspólnie z uczniami zaśpiewali dwie piosenki.
Potem uczniowie warz ze swoimi wychowawcami udali się do kina do Krakowa.
admin marzec 21 2014 10:44:14 0 ˇ 21
Rekrutacja do Gimnazjum w Niegowici rok szkolny 2014/2015
admin marzec 18 2014 13:12:07 0 ˇ 25
Wyniki ankiety
AktualnościWyniki ankiety Internautów. Ankieta dotyczyła głosowania na najlepszego, zdaniem internautów, solistę w Gimnazjalnym Konkursie Kolęd. Ponieważ zainteresowanie nie było zbyt duże czas trwanie ankiety przedłużony został o dwa tygodnie. Niestety w ankiecie oddano tylko 100 głosów.


admin marzec 04 2014 14:41:42 0 ˇ 69
II Turniej o Puchar Wójta Gminy Gdów
Sport
     W minioną sobotę – 01.03.2014r – w sali Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici odbył się II turniej piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Gdów - Pana Zbigniewa Wojasa, zorganizowany przez połączone siły UKS NIEGOWIĆ i ROKICIE SZCZYTNIKI.
    Do turnieju przystąpiły drużyny: UKS GDÓW, 40-latki Wiśniowa, R Kraków, ROKICIE SZCZYTNIKI. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze z zachowaniem zasad fair play.
Turniej zwyciężyła drużyna z Wiśniowej w składzie:
Paweł Jasek, Paweł Iszczuk, Piotr Surówka, Michał Trzepiek, Tomek Wątorek, Krzysztof Knapik, najlepszą zawodniczką została: Anna Dziekan z drużyny R Kraków, a najlepszym zawodnikiem: Kamil Marciniak z ROKICIA SZCZYTNIKI.
 Dyplomy, puchary wręczył w imieniu wójta gminy Gdów sekretarz gminy, pan Józef Zając.
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach.
Leszek Rajtarski

admin marzec 04 2014 12:53:41 0 ˇ 54
VIII TARGI EDUKACYJNE
Aktualności
  W piątek 28.02.2014r w Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici odbyły się VIII Targi Edukacyjne. 
Młodzież gimnazjalna z Gimnazjum w Niegowici, Gdowa, Sławkowic i Szarowa  oraz rodzice, mięli okazję przejrzeć ofertę szkół ponadgimnazjalnych, porozmawiać z nauczycielami, uczniami ze szkół, które się zgłosiły na targi. Obejrzeć prezentacje multimedialne, posmakować wyrobów gastronomicznych szkół, zobaczyć jeżdżące roboty. Koordynatorem targów była pani Renata Flisak - psycholog szkolny z Gimnazjum w Niegowici oraz pan Leszek Rajtarski – dyrektor Gimnazjum.
Już dziś zapraszamy do kolejnej edycji targów, która odbędzie się za rok.
Leszek Rajtarski
admin marzec 04 2014 12:48:42 ˇ 0 ˇ 88
Wizyta w Zespole Szkół w Dobczycach
Aktualności
 W sobotę (22.02.14 r.), trzecioklasiści z naszego gimnazjum mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach, które miały miejsce z ZS w Dobczycach. Uczniowie wzięli udział w wielu różnorodnych zajęciach, m.in. w przygotowywaniu kawy, pieczeniu, strzelaniu do celu. Można było również zagłębić się w tajniki fryzjerstwa czy też elektroniki. Uczniowie, którzy wzięli udział w warsztatach gastronomicznych w przerwie między pieczeniem ciastek mieli okazję wziąć udział w konkursie kelnerskim. Miejsce I zajęła Wiktoria Stachowicz, miejsce II przypadło Irkowi Biernatowi. W czasie kiedy rozgrywany był konkurs, w pracowni fryzjerskiej trwały prace nad fryzurami naszych uczennic. Cały wypad przebiegł w miłej, spokojnej atmosferze. Zespołowi Szkół  w Dobczycach serdecznie dziękujemy za tak przyjemnie spędzony poranek.
admin marzec 04 2014 12:46:35 0 ˇ 57
Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
WF z klasą
Opis programu Opis programu
Sportowa Niegowić Sportowa Niegowić
Blog Blog
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
Karolina Natanek
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 23

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 6
Uzytkowników: 16

Użytkownicy Online:

korfanty 6 dni
admin 1 tydzień
Kopec 2 tygodni
Maria Zyla 3 tygodni
Ola Chyrc 6 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP: 54.204.217.249

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 3
Księga Gosci
News'y 746
Artykuły 244
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
54.204.217.249
Licznik
pozostało

do końca roku szkolnego
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2014-04-18
Kursy walut strzałka 0.17%
3,0265
Kursy walut strzałka 0.35%
4,1820
Kursy walut strzałka 0.52%
3,4293
Kursy walut strzałka 0.47%
5,0789
     
 
engine: PHP-Fusion v6.01 || kewals theme by: sonar from EP

   Strona główna :: Pobieranie :: Galeria zdjęć :: Artykuły :: Klasy pierwsze :: Klasy drugie :: Klasy trzecie :: Pogoda :: Prognoza pogody