Targi Edukacyjne 2011
Dodane przez admin dnia Luty 28 2011 13:41:34

Zapraszamy na Targi Edukacyjne, które odbędą się 4 marca ( piątek) w godz. 10-13 w Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici.

Targi Edukacyjne zainicjowane w 2006 r. w Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici na trwałe wpisały się do kalendarza szkolnych imprez edukacyjnych. Współpraca ze szkołami ponadgimnazjalnymi z całego województwa małopolskiego umożliwiła zdecydowany rozwój przedsięwzięcia i zapewniła godne warunki organizacyjne. Wzrastająca corocznie liczba wystawców i zwiedzających są dowodem na potrzebę kontynuowania imprezy i dalszego jej rozwoju. <więcej>


Rozszerzona zawartość newsa

Zapraszamy na Targi Edukacyjne, które odbędą się 4 marca ( piątek) w godz. 10-13 w Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici.

Targi Edukacyjne zainicjowane w 2006 r. w Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici na trwałe wpisały się do kalendarza szkolnych imprez edukacyjnych. Współpraca ze szkołami ponadgimnazjalnymi z całego województwa małopolskiego umożliwiła zdecydowany rozwój przedsięwzięcia i zapewniła godne warunki organizacyjne. Wzrastająca corocznie liczba wystawców i zwiedzających są dowodem na potrzebę kontynuowania imprezy i dalszego jej rozwoju.

CEL:

ADRESAT:

ORGANIZATOR TARGÓW
Gimnazjum im. księdza Karola Wojtyły w Niegowici

TERMIN REALIZACJI
4.03.2011r w  godz. 10.00 – 13.00

SZKOŁY PONADGIMNAZAJALNE PREZENTUJĄCE SWOJĄ OFERTĘ EDUKACYJNĄ:

Na giełdę zaproszono doradcę zawodowego z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krakowie.

Zgłoszenia grup zwiedzających pod nr tel.:
12 251 – 95 – 15  w. 24