XVI Rajd Papieski Łapanów-Niegowić 2015
Dodane przez admin dnia Maj 25 2015 21:50:32
 W sobotę około 600 uczestników o przemierzyło trasę XVI Rajdu Papieskiego. Z Łapanowa do Niegowici. pielgrzymi przeszli po raz ósmy. Tym razem pogoda była dobra do wędrówki. Nie było gorąco, a lekki deszczyk padał tylko przez chwilę na zakończeniu Rajdu. Po przejściu trasy uczestnicy posilili się żurkiem, potem pokłonili przed relikwiami św. Jana Pawła II w kościele w Niegowici. Tradycją rajdu było losowanie nagród dla "szczęściarzy rajdu". W tym roku do wygrania były cztery rowery ufundowane przez: Zbigniewa Wojasa - wójta gminy Gdów, Roberta Roja - wójta gminy Łapanów, starostę powiatu bocheńskiego i ks. Tadeusza Jarzębaka - proboszcza parafii w Łapanowie. Jeden z rowerów trafił do naszego ucznia z klasy IB.
W trakcie zakończenia Rajdu ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego pt: "Niech zstąpi Duch Twój". Najlepsi odebrali nagrody wręczane przez zaproszonych gości. 
Pełne wyniki Konkursu.
Gratulujemy uczniom naszego gimnazjum nagrodzonym w konkursie. Są to uczniowie: Karolina Giza Norbert Lejda,Kinga Czerwińska, Patryk Lech, wyróżnienie Karolina Walasik. Jury konkursu zwróciło szczególną uwagę na pracę Karoliny Gizy - wśród nadesłanych prac na konkurs jej praca została oceniona najwyżej.
W czasie zakończenie wystąpił zespół z naszego gimnazjum a tańce dla wszystkich prowadziła Magdalena Nawojowska.


Rozszerzona zawartość newsa