Strona główna ˇ Pobieranie ˇ Galeria zdjęć ˇ Artykuły ˇ Pogoda ˇ Prognoza pogodyPiątek, Sierpień 19, 2022
Projekt - Kierunek Przyszłość
Informacja Informacja
Regulamin rekrutacji Regulamin rekrutacji
Deklaracja przystąpienia Deklaracja przystąpienia
Zgoda na przetwarzanie danych Zgoda na przetwarzanie danych
Plakat Plakat
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Zadaj pytanie
  Artykuły
  Pobieranie
  Linki
  Pogoda
  Galeria zdjęć
  Archiwum newsów
  Mapa serwisu
  Imieniny
  Jakość powietrza
  Gmina Gdów
  Parafia w Niegowici
  Podstawy HTML
  HTML dla "Zielonych"
  Logomocja

Wojewódzki Festiwal Językowy
  Regulamin Festiwalu
  Formularz zgłoszeniowy (pdf)
  Formularz zgłoszeniowy (doc)

Projekty edukacyjne
  Centres

Przedmiotowe Zasady Oceniania
  Informatyka-Trzaska

Najwięcej Newsów dodali
   admin[596]
   bibliotekarz[70]
   Ziemianek[61]
   Dyrektor[53]
   Pietak[47]
   PatrykW[27]
   Weronika Kocwa[23]
   korfanty[20]
   Agnieszka Dlugosz[19]
   Kopec[19]
   Kosciolek[12]
   Maria Zyla[11]
   Ola Chyrc[8]
   pedagog[7]
   Tekiela[6]
   Bibliotekarz szkolny[4]
   Sopata[3]
   Dorota Wolska[1]
Nasza Szkoła

Witamy
na stronie
Gimnazjum
im. księdza Karola Wojtyły
w Niegowici
 Niegowić 62,
tel. (012) 251-95-15

powiat wielicki
woj. małopolskie

gimniegowic@poczta.onet.pl
dyrektor:rajle@wp.pl
administrator: bogtr@wp.pl
Energylandia na zakończenie roku szkolnego
WycieczkiW ostatnim tygodniu zajęć lekcyjnych, w środę 21.06, zapraszam wszystkich chętnych uczniów na całodzienną wycieczkę do Energylandii w Zatorze. Zapisy odbywają się u opiekuna Samorządu Uczniowskiego - w poniedziałek, 29.05, proszę o dostarczenie mi listy chętnych z każdej klasy, natomiast do piątku, 02.06 należy potwierdzić zgłoszenie, wpłacając koszty wycieczki: 75zł./os.

Paweł Ziemianek
Kino z okazji Dnia Dziecka
Samorząd UczniowskiWszystkich chętnych zapraszam na wyjazd do kina na film "Piraci z Karaibów: zemsta Salazara". Wyjazd odbędzie się w piątek, 02.06, w godzinach popołudniowych, po zajęciach lekcyjnych. Osoby zainteresowane proszę o zebranie w obrębie klasy 25zł./os. do końca przyszłego tygodnia i przekazanie list do opiekuna Samorządu Uczniowskiego w poniedziałek, 29.05.2017r.

Paweł Ziemianek
Już wkrótce VI Turniej Piłki Nożnej !
Piłka nożnaRuszyły zapisy do VI Turnieju Piłki Nożnej o tytuł najlepszej klasy gimnazjum. W turnieju mogą wziąć udział wszystkie klasy. Zespoły składają się max. z 10 zawodników z jednej klasy (chlopcy lub dziewczęta), z możliwością wymiany lub dopisania zawodnika w kazdej fazie turnieju (warunek to zachowanie max liczby zawodników). Aby zgłosić drużynę nalezy dostarczyć listę zgloszeniową do organizatorów do dn. 28 kwietnia 2017 r. ( piątek). Organizatorami w tym roku są: Łukasz Zagól (III B), Piotr Matras (III C) i Szymon Martyna (III C). Koordynatorem jest p. Grzegorz Piętak. Więcej szczegółów poznacie w późniejszym terminie. Zachęcamy do wzięcia udziału. 
10-lecie wymiany - prośba do uczniów i absolwentów :-)
Wymiana polsko-niemieckaTak, tak - to już 10 lat minęło od czasu nawiązania współpracy między naszą szkołą, a Gymnasium Bad Nenndorf. Spotykaliśmy się regularnie zarówno w Niemczech, jak i u nas. W wymianie przez te wszystkie lata wzięło udział łącznie kilkuset uczniów GBN i Gimnazjum w Niegowici, zawierając przyjaźnie, miło spędzając czas i poznając wspólnie nowe miejsca :)
I właśnie z okazji tej okrągłej rocznicy mam do Was - do absolwentów naszej szkoły, którzy brali udział w wymianie w latach poprzednich oraz do uczniów obecnie biorących w niej udział - gorącą prośbę: przesyłajcie mi proszę na adres mailowy p.ziemianek@interia.pl ciekawe, wesołe, grupowe i indywidualne zdjęcia z każdej tury wymiany, wpisując w tytule maila, w którym roku zostały zrobione :-) Bardzo bym chciał otrzymać przynajmniej po kilka zdjęć z każdej tury wymiany, ponieważ chcemy przygotować wystawę, pokazującą wszystkie kolejne lata naszego projektu: Hanower, Kraków, Steinhuder Meer, Zakopane, Lauenau, czy Ojców - to tylko część z tych miejsc, które warto sobie przypomnieć. Na zdjęcia czekam do połowy maja i z góry dziękuję wszystkim, którzy mi je prześlą :) Wystawa odbędzie się w trakcie pobytu u nas uczniów z Bad Nenndorf na początku czerwca i już teraz zapraszam na nią wszystkich, którzy kiedykolwiek brali udział w wymianie - im więcej nas się zjawi, tym lepiej ;-)
Wszelkich szczegółów wszystkim zainteresowanym chętnie udzielę osobiście i mailowo - do zobaczenia na obchodach 10-lecia naszej wymiany :)
Paweł Ziemianek


ZEBRANIE Z RODZICAMI
Ogłoszenia dyrekcjiZapraszamy rodziców na informacyjne zebranie, które odbędzie się w dniu 05.04.2017r - środa - wg. harmonogramu:
klasy III - godz. 17.00 - 17.30,
zebranie ogólne - godz. 17.30 - 17.45 - informacje dotyczące zmian w systemie oświaty,
klasy I i II - godz. 17.45 - 18.15.
Rodziców uczniów klas III proszę o pozostanie na chwilę po zebraniu ogólnym - będzie krótka prezentacja Zespołu Szkół w Gdowie.
Wyniki konkursu czytelniczego
BibliotekaW zorganizowanym przez bibliotekę szkolną konkursie czytelniczym pod hasłem "Eragon" Ch. Paoliniego wzięło udział 9 osób. Uczniowie przeczytali książkę i pokonali aż trzy etapy konkursu. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani i rywalizacja była zacięta. Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce  Zofia Francuz  kl. I b    70 pkt
II miejsce Aleksandra Bułat  kl. II a    68 pkt
III miejsce Jowita Rozum  kl. I a    66,5 pkt

Pozostali uczestnicy to : Burnos Damian kl. III b, Chmielek Emilia kl. I a, Gaj Gabriela kl. II a, Filipowska Patrycja kl. II a, Pawlik Natalia kl. II c, Prorok Igor kl. I a
Wszystkim dziękuję za udział , a zwycięzcom gratuluję
                                                                                            
bibliotekarz szkolny
Targi Edukacyjne w Krakowie
W dniach 23.03 - 25.03.2017 w Krakowskim Centrum Wystawienniczym EXPO odbywały się Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów. W dniu 23.03 wspólnie z uczniami klas 3 naszego gimnazjum braliśmy w nich udział. Uczniowie mogli zapoznać się z ofertą szkoleniową szkół ponadgimnazjalnych, porozmawiać z uczniami czy nauczycielami tych szkół. Ponadto mogli skorzystać z porady doradcy zawodowego. 
Zdjęcia z udziału zostaną dołączone w późniejszym terminie.
Jesteś bezpieczny - jeteś widoczny - noś odblaski
Ogłoszenia dyrekcjiW dniu 22 marca odbyło się spotkanie zorganizowane przy współpracy z Pierwszym Klubem Krakowskim " Soroptimist International" w ramach akcji pt. "Jesteś bezpieczny - jesteś widoczny - noś odblaski", które miało na celu pogłębienie wiedzy naszych gimnazjalistów na temat zasad zachowania bezpieczeństwa na drodze. Informacje te przekazywała p. Prezydentka - Janina Lichota - mieszkanka Niegowici. W trakcie spotkania odbył się również pokaz pierwszej pomocy, który prowadziła p. Bożena Woźniak z Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Swoje doświadczenia przekazał również p. Szymon Bała dzielnicowy dla Niegowici. Bardzo dużą aktywność, zaangażowanie wykazała nasza młodzież gimnazjalna. Również zachowanie w trakcie spotkania było bez zarzutów, za co serdecznie Wam dziękuję. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali odblaski (250 szt.) a gimnazjum certyfikat uczestnictwa, poparty autografem kierowcy rajdowego Michała Kościuszko.
Zdjęcia ze spotkania w późniejszym czasie zostaną dołączone.
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego
Aktualności
Zakończył się kolejny Wojewódzki Konkurs Ekologiczny. Główny temat konkursu "GADY OD PREHISTORII PO DZIEŃ DZISIEJSZY" był rozgrywany w wielu kategoriach. Był więc turniej wiedzy ekologicznej, konkurs literacki, plastyczny, fotograficzny i filmowy. Uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 30 marca 2017. Dzisiaj przedstawiamy końcowe wyniki.

Konkurs Poprawnej Polszczyzny
Konkursy
 16 marca 2017 r. odbyła się druga edycja Konkursu Poprawnej Polszczyzny adresowanego do uczniów szkół gimnazjalnych powiatu wielickiego. W tegorocznych zmaganiach uczestniczyła młodzież z gimnazjów w Gdowie, Sławkowicach, Szarowie, Zabierzowie Bocheńskim, Kłaju, Niepołomicach, Woli Batorskiej i Niegowici.

Uczestnicy musieli zmierzyć się  z trudnym testem pełnym pułapek i zawiłości językowych z zakresu składni, frazeologii, fleksji, stylistyki.

Mistrzami poprawnej polszczyzny okazali się:

  • I miejsce Magdalena Kalisz z Gimnazjum w Szarowie
  • II miejsce Zofia Podraza z Gimnazjum w Niepołomicach
  • III miejsce Andrzej Midura z Gimnazjum w Niegowici

Wyróżnienie Mateusz Kosela z Gimnazjum w Niepołomicach

Zwycięzcom gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Oficjalne wyniki Gimnazjalnego Konkursu Kolęd
Nasza szkołaPonad miesiąc czekaliśmy na wyniki Gimnazjalnego Konkursu Kolęd. Ponieważ nastąpiły niewielkie zmiany musiało się zabrać Jury i jeszcze raz przeliczyć głosy i nanieść stosowane poprawki.


Oficjalne i ostateczne wyniki:
Kategoria klasowa:
1. Klasa 2c
2. Klasa 3a
3. Klasa 2a, Klasa 2b, Klasa 1b
Kategoria soliści i zespoły:
1. Julia Zając - klasa 3c
2. Ilona Nawrot - klasa 2b
3. Wiktoria Jankowicz - klasa 1a
3. Karolina Prochwicz - klasa 2b


 
 
 
W głosowaniu internautów na klasę głos oddało 97, w ankiecie solistów i zespołów 365 osób. Najwięcej głosów oddano na klasę 3b - 39% i na zespół międzyklasowy - 60% głosów.
Wszystkim wykonawcom gratulujemy!
Strona 5 z 90 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Gimnazjum
Hymn szkoły Hymn szkoły
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zegar
Nasz Patron
Kalendarium 1920-1978 Kalendarium 1920-1978
Młodość Młodość
Okupacja Okupacja
Kapłaństwo Kapłaństwo
Biskup Wojtyła Biskup Wojtyła
Kardynał Wojtyła Kardynał Wojtyła
Pontyfikat 1978-1990 Pontyfikat 1978-1990
Pontyfikat 1991-2005 Pontyfikat 1991-2005
Pielgrzymki do Polski Pielgrzymki do Polski
Wszystkie Pielgrzymki Wszystkie Pielgrzymki
Papieskie dokumenty Papieskie dokumenty
Twórczość Twórczość
Testament Testament Jana Pawła II
W Niegowickiej Parafii W niegowickiej Parafii
W Niegowickiej Parafii Jak Go pamiętamy
Orlik 2012
Orlik 2012 Regulamin (pdf)
Postanowienia ogólne Postanowienia ogólne
Korzystanie z obiektu Korzystanie z obiektu
Sankcje i odpowiedzialność Sankcje i odpowiedzialność
Telefony alarmowe Telefony alarmowe
Rezerwacja Rezerwacja
Najbliższe wydarzenia
Statystyki
Gimnazjum w Niegowici
WITAJ
klasa3c
jako nowy uzytkownik

Zarejestrowanch Uzytkowników: 25

Głównych administratorów: 1
Administratorów: 11
Uzytkowników: 13

Użytkownicy Online:

admin80 tygodni
Dyrektor194 tygodni
Ziemianek239 tygodni
bibliotekarz271 tygodni
Pietak277 tygodni

Gości Online: 1

Twoje IP: 35.172.223.251

Kategorie Forum 2
Tematów na Forum 1
Postów na Forum 2
Komentarzy 4
Księga Gosci
News'y 987
Artykuły 249
Albumy
Zdjecia
Plików w Downloadzie 4
Kategorii w Linkach 8
Linków 42
Postów w shoutbox'ie
Obecny adres IP
35.172.223.251
Licznik
pozostało

do końca roku szkolnego
Kursy walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2022-08-18
0.76%
4,6468
0.69%
4,7244
0.48%
4,8733
0.30%
5,5983
name
Gimnazjum im. Księdza Karola Wojtyły w Niegowici Copyright © 2005-2018
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody właściciela strony zabronione